Contacteer ons

 

- Telefonisch: 058/ 23 31 03

- Via het contactformulier.

- Via onderstaande e-mailadressen:

 

De directeur Rik Vermeersch info@sintbernarduscollege.be
De coördinatoren

Saskia Delanghe

Dimitri Lamaire

saskia.delanghe@sgvw.be

dimitri.lamaire@sgvw.be

Het secretariaat

Jan Willems

Albert Beddeleem

Sharon Desmarets

jan.willems@sgvw.be

albert.beddeleem@sgvw.be

sharon.desmarets@sgvw.be

De leerlingbegeleiders

Jan Willems

Pieter Decock

jan.willems@sgvw.be

pieter.decock@sgvw.be

OKAN

Julie Ameloot

Katleen Vandenbroeck

julie.ameloot@sgvw.be

katleen.vandenbroeck@sgvw.be

 

Contactformulier

 

Vul hier uw vraag en contactgegevens in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.